با ما درارتباط باشید 02166914066  و 09120280401  و 09132165439

0
سبد خرید شما خالی است!
ایمیل
din-zn-10

دین و زندگی دهم آموزشی (استاد سرکشیک زاده)

رتبه بندی: هنوز رتبه بندی نشده
کد محصول:0040
زمان ارسال: 4 الی 5 روز کاری
1,700,000 ﷼
شناسنامه محصول : نام محصول : دین و زندگی سال دهم ونوس تولید کننده : موسسه فرهنگی و آموزشی ونوس مدرس : استاد سرکشیک زاده تعداد دی وی دی : 4 حلقه کیفیت محصول : Full HD رشته های مرتبط : ریاضی، تجربی، انسانی ویژه داوطلبان کنکور سراسری سال 97 به بعد(کنکور نظام جدید آموزشی) جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت کد تخفیف این محصول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 021-66914066 09120280401
+ -

شرح

 
 

دین و زندگی سال دهم شامل دو بخش تفکر و اندیشه و قدم در راه می باشد که هر یک از این دو بخش 6 درس دارد و در مجموع دوازده درس دین و زندگی سال دهم را تشکیل داده اند.

از آنجایی که دین و زندگی در سال های اخیر در کنکور به صورت مفهومی از آن سوال طرح شده است، لذا یادگیری این درس باید طوری باشد که بتوان عمیقا مطالب را درک کرد و مفاهیم آن را فهمید. پیام آیات در دین و زندگی بیشترین تست ها را به خود اختصاص داده است و دانش آموزان باید توجه زیادی به پیام آیات داشته باشند.

از دین و زندگی در کنکور 25 سوال طرح می شود که با توجه به محدودیت زمانی کنکور، باید بتوان با سرعت عمل مناسب به آن ها پاسخ داد.

پکیج دین و زندگی سال دهم یک پکیج جامع برای یادگیری اصولی دین و زندگی سال دهم می باشد. این پکیج با تدریس استاد سرکشیک زاده ارائه شده است و شامل تمامی مطالب دین و زندگی سال دهم به صورت طبقه بندی شده می باشد.

استاد سرکشیک زاده مدرس و کارشناس تحصیلى صدا و سیما می باشد که مولف کتاب های متعددی در زمینه دین و زندگی نیز هستند.

استاد سرکشیک زاده در پکیج دین و زندگی سال دهم تمامی نکات مهم و کنکوری، آیات و نکات و ابیات و اشعار کتاب دین و زندگی پایه دهم را به طور کامل آموزش داده اند.

دانش آموزان با مشاهده این آموزش ها علاوه بر مهارت در تست زنی کنکور، نکات کلیدی را نیز یاد گرفته و به سرعت عمل بالایی نیز می رسند.

پکیج دین و زندگی سال دهم در 4 حلقه دی وی دی ارائه شده است.

مباحث مطرح شده در پکیج دین و زندگی سال دهم استاد سرکشیک زاده

دی وی دی 1 : درس اول: هدف آفرینش – درس دوم: پر پرواز – درس سوم: پنجره ای رو به آشنایی

دی وی دی 2 : درس چهارم: آینده روشن – درس پنجم: منزلگاه بعد – درس ششم: واقعه بزرگ

دی وی دی 3 : درس هفتم: فرجام کار – درس هشتم: آهنگ سفر – درس نهم: دوستی با خدا

دی وی دی 4 : درس دهم: یاری از نماز و روزه – درس یازدهم: فضیلت آراستگی – درس دوازدهم: زیبایی پوشیدگی

برچسب ها : ازمون، آزمون، استاد سرکشیک زاده، امتحان، امتحان نهایی، اموزش، اموزش تستی، اموزش تشریحی، اموزش دینی، تست، تستی، تشریحی، خرید دینی استاد سرکشیک زاده، خرید دینی ونوس، دکتر سرکشیک زاده، دهم، دین و زندگی، دین و زندگی دهم، دین و زندگی دهم استاد سرکشیک زاده، دین و زندگی دهم سرکشیک زاده؛ دین و زندگی دهم موسسه ونوس، دین و زندگی دهم ونوس، دین و زندگی سرکشیک زاده، دین و زندگی سرکشیک زاده ونوس، دین و زندگی سوم ونوس، دین و زندگی ونوس، دینی، دینی دهم، دینی دهم استاد سرکشیک زاده، دینی دهم سرکشیک زاده، دینی دهم موسسه ونوس، دینی دهم ونوس، دینی سرکشیک زاده، کنکور، موسسه ونوس، ونوس، بیوگرافی هادی سرکشیک زاده، جزوه دینی سرکشیک زاده، کانال تلگرام سرکشیک زاده، کتاب دین و زندگی سرکشیک زاده، دانلود جزوه دینی سرکشیک زاده؛ دانلود جزوه سرکشیک زاده، سرکشیک زاده دینی، استاد سید هادی سرکشیک زاده، سرکشیک زاده ونوس

بازنگری ها

آخرین دیدگاه ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
لطفا یک نظر (کوتاه) بنویسید....(کمترین 50, بیشترین 2000 کاراکتر)
ابتدا: رتبه بندی محصول. لطفا بین 0 (ضعیف ترین) تا 5 (بهترین) ستاره، یکی را انتخاب کنید. امتیازدهی:
حروف نوشته شده:
برگرد به: رشته علوم ریاضی