با ما درارتباط باشید 02166914066  و 09120280401  و 09132165439

0
سبد خرید شما خالی است!

علت رشد سریع دانش آموزان موسسه ونوس

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رشد سریع دانش آموزان موسسه ونوس به دلیل معتبر بودن، باسابقه بودن، دارا بودن اساتید مجرب و مشاوران برجسته می‌باشد. موسسه ونوس از بهترین اساتید مجرب و باسابقه که به تدریس تستی و تشریحی تسلط کافی را دارند بهره برده است زیرا نحوه تدریس در موفقیت دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. بنابراین اساتید موسسه ونوس با روش خاص خود در تدریس باعث شده‌اند دانش آموزان مطالب و مفاهیم درسی را کاملا عمیق درک کنند. از طرفی موسسه ونوس با دارا بودن 600 مشاور برجسته تحصیلی که اکثرا مدارک تحصیلی بالایی دارند و ارائه مشاوره تلفنی و مکاتبه‌ای به صورت شبانه روز باعث شده است در موفقیت دانش آموزان بسیار موثر باشد و رشد سریع دانش آموزان را فراهم کند. دانش آموزانی که پکیج‌های آموزشی را در اختیار دارند می‌توانند با بهره‌گیری از فیلم‌های آموزشی و برنامه‌ای که در اختیار آنها قرار می‌گیرد به صورت مجازی و بدون خارج شدن از منزل یک کلاس خصوصی عالی را همراه با برنامه‌ریزی معتبر و منظم در منزل خود برگزار کنند.

 

علت رشد سریع دانش آموزان موسسه ونوس

یکی از دلایل موفق رشد سریع دانش آموزان موسسه ونوس این است که بعد از ثبت نام براساس نقاط قوت و ضعف شخص و سایر شرایط آن یک برنامه شخصی به او داده می‌شود تا براساس آن و بدون ایجاد سردرگمی بتواند به مطالعه دقیق درس‌ها و آزمونهای خود برسد. از طرفی بعد از پایان هر آزمون آزمایشی برای کمک به  شناخت نقاط قوت و ضعف دانش آموز توسط مشاوران پیگیری خواهند شد. حتی در مواردی ممکن است که دانش آموز حین اجرای برنامه دچار مشکلاتی شود و نیاز به تغییراتی در برنامه خود داشته باشد مشاوران موسسه ونوس براساس شرایط ایجاد شده برای دانش آموز برنامه جدیدی برای او می‌نویسند. دانش آموزان می‌توانند با خیالی آسوده از این برنامه‌ها استفاده کنند زیرا این برنامه‌ها حاصل تجربیات تیم مجرب برنامه‌ریزی موسسه ونوس می‌باشد. تیم برنامه‌ریزی موسسه ونوس براساس علم روز و بکارگیری اصول خاصی این برنامه‌ها را می‌نویسند و رشد سریع دانش آموزان را فراهم می‌کنند.

بهتر است بدانید پکیج‌های آموزشی موسسه ونوس به این صورت می‌باشند که قبل از شروع مطالعه هر درس یک ایستگاه مرور جهت مرور اجمالی مطالب درسی تعبیه شده است. بعد از مطالعه هر درس یک ایستگاه برای حل تست آموزشی قرار داده شده است و همچنین ایستگاه‌هایی جهت مرور هر روز مطالب تعبیه شده‌اند. بنابراین با این روش دانش آموزان درس روز بعد خود را مطالعه می‌کنند و درس‌هایی که هر روز یاد می‌گیرند را مرور خواهند کرد و از عوامل مهم رشد سریع دانش آموزان به حساب می‌آید. همچنین این پکیج‌ها طوری طراحی شده اند که اگر دانش آموزی در طول هفته از برنامه خود عقب بیفتد با ایستگاه‌های جبرانی بتواند برنامه عقب افتاده خود را جبران کند.

برای رشد سریع دانش آموزان از طرف موسسه ونوس هر شب از دانش آموزان گزارش کار می‌گیرند که می‌توانند سوالات خود را با مشاوران هر شب در میان بگذارند. موسسه ونوس برای موفقیت حتمی دانش آموزان از مشاوران رتبه‌های برتر سطح کشور و دانشجویان دانشگاه‌های تاپ ایران جهت مشاوره و برنامه ریزی بهره برده است.  موسسه ونوس هر هفته مشاوره تلفنی برای دانش آموزان خود تعبیه کرده است تا دانش آموزان بتوانند هر هفته دغدغه و مشکلات خود را با مشاور در میان بگذارند و از تجربیات مشاور در خصوص مطالعه صحیح تک تک دروس و سایر موارد بهره‌مند شوند.

بنابراین موسسه ونوس با سابقه و تجربه خود و با بهره‌گیری از اساتید مجرب و برتر کشور نیازهای دانش آموزان را در تمامی دروس برطرف می‌کند و رشد سریع دانش آموزان را سبب می‌شود. دانش آموزان می‌توانند با استفاده صحیح از امکانات پکیج‌های موسسه ونوس و با تلاش منظم، مستمر و پشتکار خود در شرایط ایده‌الی که برای آنها فراهم شده است به موفقیت دست پیدا کنند. علت رشد سریع دانش آموزان موسسه ونوس تیم مجرب و باسابقه اساتید و مشاوران این موسسه است که توانسته‌اند راه دشوار کنکور را برای دانش آموزان راحت کند.

مزیت‌ دی وی دی‌های موسسه ونوس

یکی دیگر از دلایل رشد سریع دانش آموزان دی وی دی‌های خاص موسسه ونوس می‌باشد. دی وی دی‌های این موسسه با دارا بودن ویژگی‌های خاص رمز موفقیت دانش آموزان به شمار می‌آیند. از ویژگی‌های خاص این دی وی دی‌ها می‌توان به مواردی از قبیل بهره مندشدن از بهترین اساتید کنکور، شبیه سازی کلاس خصوصی، مقرون به صرفه بودن، تمرکز بالا در یادگیری، تدریس پله به پله و به روز بودن با آخرین تغییرات درسی اشاره کرد.

با تهیه دی وی دی‌‎های موسسه ونوس دانش آموزان می‌توانند یک کلاس خصوصی با بهترین اساتید کشور را در منزل خود برگزار کنند. همچنین می‌توان گفت سبک تدریس در این دی وی دی‌ها مانند کلاس خصوصی شبیه سازی شده است. به گونه‌ای که دانش آموزان دیگر نیازی به رفتن به کلاس خصوصی و صرف هزینه برای کلاس و اتلاف وقت نخواهند داشت. مقرون به صرفه بودن این دی وی دی‌ها و هزینه کمتر آنها نسبت به کلاس خصوصی‌های بیرون باعث شده است تمامی دانش آموزان با هر سطح مالی و در هر نقطه کشور بتوانند از اساتید برتر کشور بهره مند شوند. به دلیل ارتباط تعاملی تک نفره بین استاد و دانش آموز و نبود عامل مزاحم تمرکز دانش آموزان موقع یادگیری بالاتر از کلاس خصوصی خواهد بود. این دی وی دی‌ها با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی به روز شده اند بنابراین دانش آموزان می‌توانند با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. این دی وی دی‌ها طوری طراحی شده اند که برای تمامی دانش آموزان در هر سطحی که هستند قابل استفاده می‌باشند. این موسسه سعی کرده است آموزش را از ابتدایی ترین و پایه‌ای ترین مطالب برای دانش آموزان  و به صورت پله به پله تدریس کند.

می‌توان گفت اساتید موسسه ونوس از برترین اساتید در سطح کشور می‌باشند و از میان رتبه‌های برتر انتخاب شده اند که خود عامل اصلی رشد سریع دانش آموزان به شمار می‌آیند. دانش آموزان می‌توانند با پر کردن فرم مشاوره سایت و تماس تلفنی از مشاوره رایگان این موسسه بهره مند شوند. یکی از بهترین ویژگی‌های پکیج‌های آموزشی موسسه ونوس گارانتی دی وی دی‌های این موسسه است که در صورت بروز مشکل از طرف موسسه تعویض می‌شوند.

نظر دادن

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید