با ما درارتباط باشید 02166914066  و 09120280401  و 09132165439

0
سبد خرید شما خالی است!

طرح احیای موسسه ونوس مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

طرح احیای موسسه ونوس, یکی از طرح هایی است که معمولا از اوایل دی ماه یا همان نیمه دوم سال تحصیلی آغاز می شود.  طرح احیای موسسه ونوس یک مسیر کاملا منطقی و اثبات شده برای رسیدن به هدف شماست. اولین قدم در طرح احیا این است که شما هدفتان را مشخص کنید. شما باید بدانید که از درس خواندن و کنکور چه انتظاری دارید. بعد از تعیین هدف باید قدم به قدم به آن هدف نزدیک بشوید. در اصل در این طرح هدف ما مشخص کردن وضعیت دانش آموز از نظر نقاط ضعف و قوت و برگرداندن آن دانش آموز به شرایط عادی درس خواندن، برای رسیدن به هدف خود می باشد. برای تعدادی از داوطلبین که تا الان برای کنکور سراسری خودشان را آماده کرده و به بازده پایین برنامه درسی خود پی برده اند، این طرح بسیار کارامد می باشد.

طرح احیا در اصل برای دو قشر از داوطلبین می باشد. قشر اول داوطلبین کنکور سال تحصیلی 97 می باشد که در حال حاضر وضعیت نامناسب تحصیلی دارند و قشر دوم دانش آموزان پایه دهم و یازدهم هستند.

 

  • طرح احیا ویژه داوطلبین کنکور سراسری سال1397

    در طرح احیا برای قشر اول که همان داوطلبین کنکور سال 1397 هستند، با داوطلب تنها مباحث مهم و پرسوال و به نسبت راحت تر هر درس کار می شود تا هم در زمان داوطلب صرفه جویی شده و هم داوطلب در آزمون سراسری ریسک نکرده باشد. در این طرح سبک برنامه ریزی تحصیلی برای این دسته از داوطلبین  کاملا متفاوت تر و مهندسی شده تر است چون افراد در بازه زمانی حساس تری قرار داشته و زمان کمتری هم دارند. این طرح در دو بعد مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و استفاده از منابع آموزشی برترین اساتید کشوری اجرا می شود.
    فرض کنیم شما هدفتان قبولی در پرستاری دانشگاه اصفهان باشد. ما باید ببینیم که قبولی های پرستاری دانشگاه اصفهان بطور متوسط چه درصدی از تمامی دروس را در کنکورهای سراسری سال های قبل کسب کرده اند. میانگین درصدهای کسب شده همان هدف شما می شود.
    حال پس از اینکه هدف شما مشخص شد، مشاورین تحصیلی موسسه ونوس بر اساس درصدهای تعیین شده برای هر درس، به شما منابع آموزشی معرفی می کنند. در اصل شما در این طرح بجای اینکه همه مباحث یک درس را بخوانید،با توجه به اینکه زمان کمی دارید، تنها منابع آموزشی برخی از مباحث مهم همه دروس را تهیه و مطالعه می کنید تا به درصدهای مورد نیاز در کنکور سراسری دست یابید.  

  • طرح احیا ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم

    در طرح احیا برای قشر دوم که دانش آموزان سال های دهم و یازدهم هستند، از الان بطور کامل سرفصل ها مطابق برنامه مدرسه دانش آموز پیش می روند. این دسته از داوطلبین معمولا با برنامه تحصیلی که برای خود تعریف کرده اند، بازدهی بسیار پایینی داشته و خود را مستلزم برنامه ریزی دقیق و بهینه ای می بینند. این طرح در اصل در دو بعد مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و استفاده از منابع آموزشی برترین اساتید کشوری می باشد. این طرح با رعایت 40 درصد چهارچوب کلی نحوه برنامه ریزی مطابق با هدف، تایم بندی و دفعات مرور مشخص می شود و متناسب با اهمیت درس ها پیش می رود.


طرح احیا در برنامه ریزی و آموزش بی شک کامل ترین و بهترین راهکار برای دانش آموزی هست که تا اینجای کار از مسیری که اومده مطمِئن نیست و قطعا باعث میشه شما در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه رو بگیرید. 

دانش آموزان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام  طرح ویژه احیای موسسه ونوس و بهره مندی از تخفیف ویژه با ما تماس بگیرند. 02166914066

خواندن 1994 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 بهمن 1396 10:09

نظر دادن

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید