با ما درارتباط باشید 02166914066  و 09120280401  و 09132165439

0
سبد خرید شما خالی است!

عربی، آسانسور افزایش تراز کنکور مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درس عربی در کنکور سراسری و امتحانات مدارس همواره از سوی دانش آموزان جزء دروس سخت و نامفهوم مطرح است. جالب است بدانید اگر روش صحیح و اصولی مطالعه درس عربی را یاد بگیرید می توانید براحتی به سوالات این درس در کمتر از زمان تعیین شده برای آن در آزمون سراسری پاسخ دهید.

در تمامی ادوار کنکورهای سراسری اغلب دانش آموزان پس از پاسخ به سوالات درس ادبیات و زبان فارسی، از سوالات عربی عبور کرده و وارد پاسخگویی دروس بعدی می شوند. آمارها نشان می دهد در تعداد 451958 نفر از افرادی که در کنکور سراسری سال 94 شرکت کرده اند تعداد 99430 نفر از آن ها درس عربی را کم تر از 5 درصد زده اند که این رقم 22 درصد از کل شرکت کنندگان را تشکیل می دهد. جالب است بدانید که در این آزمون 80 درصد از افراد کمتر از 20 درصد به درس عربی پاسخ داده اند.

این بدان معنی است که اگر فردی در کنکور تجربی سال 94 تعداد پنج سوال درس عربی را پاسخ داده باشد، 20 درصد از این درس را در کارنامه خود کسب کرده و جزء بیست درصد از افرادی است که بالای 20 درصد پاسخ داده اند. این مساله نشان می دهد که تراز این دانش آموز در درس عربی از هشتاد درصد دانش آموزان تنها با پاسخ به پنج سوال عربی، بیشتر خواهد شد و در تراز کل وی تاثیر بسزایی خواهد داشت. برای همین است که اغلب مشاوران کنکور سراسری عربی را "آسانسور تراز" کنکور می نامند.

امید است مطالب موجود در مقاله ضمیمه شده تاثیر بسزایی در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در درس عربی داشته باشد.
لطفا جهت دانلود مقاله فایل پی دی اف ضمیمه شده را دانلود کنید.

دانش آموزان متوسطه اول و دوم و همچنین کنکوری های عزیز می توانند از طریق لینک های زیر به تدریس عربی استاد مصطفی آزاده در موسسه ونوس بهره مند شوند.

دی وی دی های تدریس عربی هفتم استاد طاهری مخصوص امتحانات مدارس و ارتقاء معدل در موسسه ونوس

دی وی دی های تدریس عربی هشتم استاد طاهری مخصوص امتحانات مدارس و ارتقاء معدل در موسسه ونوس

دی وی دی های تدریس عربی نهم استاد طاهری مخصوص امتحانات مدارس و ارتقاء معدل در موسسه ونوس

دانش آموزان و کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در ربات تلگرامی موسسه ونوس، از مشاوره تحصیلی رایگان مشاوران برتر ونوس و تخفیف ویژه دی وی دی های آموزشی ونوس بهره مند شوند. جهت ثبت نام در ربات تلگرامی موسسه ونوس بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

index

جهت عضویت در کانال تلگرام موسسه ونوس، مشاهده نمونه تدریس اساتید ونوس، مشاوره تحصیلی موسسه ونوس و اطلاع کامل از دی وی دی ها و پکیج های آموزشی موسسه ونوس بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

download

همچنین می توانید جهت مشاوره با مشاورین برتر موسسه ونوس جهت موفقیت در عربی کنکور سراسری با ما تماس بگیرید.

باتشکر از همراهی شما

مشاورین سنجش یک موسسه ونوس

02166914066
09120280401

 

نظر دادن

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید