با ما درارتباط باشید 02166914066  و 09120280401  و 09132165439

0
سبد خرید شما خالی است!

اضطراب امتحانات و راهکارهای کاهش و کنترل آن مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

انسان ها در تمامی امور و مسائل روزمره زندگی و در تمامی سنین دچار استرس و اضطراب هستند و قربانی آسیب های روحی و جسمی لحظه ای و دائمی آن خواهند شد.

مقوله استرس و اضطراب در سنین کم بیشتر بروز می کند چراکه کودکان و نوجوانان توانایی کمی در کنترل احساسات خود دارند و با کوچکترین تغییرات در شرایط خود با مشکلات روحی مواجه می شوند. ما در این مقاله به بررسی اضطراب بوجود آمده در ایام امتحانات برای دانش آموزان خواهیم پرداخت.

در ابتدای مقاله عللی که باعث بوجود آمدن اضطراب در ایام امتحانات می شوند را عنوان کرده و پس از آن روش هایی جهت کاهش ترس از امتحانات و اضطراب ناشی از امتحانات بیان خواهیم نمود. این روش ها در دو مرحله قبل از امتحان و حین امتحان در ایام امتحانات مورد بررسی قرار می دهیم و راهکارهایی عملی را ارائه می دهیم. راهکارهای حین امتحان در دو قالب آزمون های تستی و تشریحی بیان می شود.

در انتهای مقاله انواع اضطراب را مورد بررسی قرار داده و خصوصیات و علائم آنها را بررسی می کنیم.

امید است مطالب پیش رو گامی موثر در جهت کاهش اضطراب و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بردارد و مورد رضایت خوانندگان این اثر واقع شود.
جهت دریافت مقاله فایل پی دی اف موجود در ضمیمه را دانلود کنید.

دانش آموزان و کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در ربات تلگرامی موسسه ونوس، از مشاوره تحصیلی رایگان مشاوران برتر ونوس و تخفیف ویژه دی وی دی های آموزشی ونوس بهره مند شوند. جهت ثبت نام در ربات تلگرامی موسسه ونوس بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

index

جهت عضویت در کانال تلگرام موسسه ونوس، مشاهده نمونه تدریس اساتید ونوس، مشاوره تحصیلی موسسه ونوس و اطلاع کامل از دی وی دی ها و پکیج های آموزشی موسسه ونوس بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

download

همچنین می توانید جهت مشاوره با مشاورین برتر موسسه ونوس جهت موفقیت در کنکور و  امتحانات مدارس با ما تماس بگیرید.

باتشکر از همراهی شما

مشاورین سنجش یک موسسه ونوس

02166914066
09120280401


نظر دادن

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید