با ما درارتباط باشید 02166914066  و 09120280401  و 09132165439

0
سبد خرید شما خالی است!

اهمیت مطالعه کنکوری ها در ایام امتحانات نیمسال اول(دی ماه) مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

باسلام خدمت کنکوری های عزیزی که با نزدیک شدن ایام امتحانات نیمسال اول در دیماه دچار سردرگمی هستند. این دانش آموزان که تا قبل از رسیدن ایام امتحانات تمرکز زیادی بر روی کنکور و حل تست های کنکور سراسری دارند، با رسیدن امتحانات علاوه بر اینکه برای کنکور باید برنامه ریزی داشته باشند، برای موفقیت در ایام امتحانات نیز باید برنامه مطالعاتی خوب و بهینه ای داشته باشند.

مشاورین تحصیلی همواره بر این امر تاکید دارند که اگر دانش آموزان در این ایام فقط بر روی امتحانات تمرکز کنند، بمدت یکماه از کنور فاصله گرفته و متحمل زیان قابل توجهی می شوند. آنها می گویند : همچنین دسته دوم که در ایام امتحانات فقط بر روی مطالعات مخصوص کنکور خود یا همان تمارین تستی تمرکز می کنند، در امتحانات خود دچار کاهش معدل شده و این امر هم باعث کاهش روحیه خودباوری دانش آموز کنکوری شده و هم باعث می شود که از امتیاز تاثیر 20 درصدی معدل در کارنامه کنکور سراسری خود بی بهره شود. 

 

به تمامی دانش آموزان کنکوری توصیه می شود جهت بهبود برنامه ریزی مطالعاتی خود در این ایام مقاله ضمیمه شده با فرمت pdf را دانلود کنید.

امید است این مقاله مورد رضایت خوانندگان واقع شود و بتوانید گامی موثر در جهت بهبود شرایط مطالعاتی خود ایجاد کنید.

دانش آموزان عزیز می توانند جهت مشاهده محصولات پکیج های مشاوره ای موسسه ونوس بر روی لینک زیر کلیک کنند.

دی وی دی انگیزش تحصیلی دکتر نیکخو در موسسه ونوس

دی وی دی روش کاربردی مطالعه و یادگیری دکتر نیکخو در موسسه ونوس

 

دانش آموزان و کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در ربات تلگرامی موسسه ونوس، از مشاوره تحصیلی رایگان مشاوران برتر ونوس و تخفیف ویژه دی وی دی های آموزشی ونوس بهره مند شوند. جهت ثبت نام در ربات تلگرامی موسسه ونوس بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

index

جهت عضویت در کانال تلگرام موسسه ونوس، مشاهده نمونه تدریس اساتید ونوس، مشاوره تحصیلی موسسه ونوس و اطلاع کامل از دی وی دی ها و پکیج های آموزشی موسسه ونوس بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

download

همچنین می توانید جهت مشاوره با مشاورین برتر موسسه ونوس جهت موفقیت در کنکور و امتحانات مدارس با ما تماس بگیرید.

باتشکر از همراهی شما

مشاورین سنجش یک موسسه ونوس

02166914066
09120280401

نظر دادن

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید