موسسه ونوس سنجش یک  ارائه  دهنده  دی وی دی های  آموزشی کنکور و دبیرستان

**تحولی بزرگ در آموزش کنکور و دبیرستان با موسسه ونوس**

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

قبل از هر کاری لطفا متن زیر را مطالعه نمایید

مؤسسه فرهنگی و آموزشی ونوسبا درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور

(زبان دکتر شهاب اناری –  زیست دکتر آرامفر – ریاضیات مهندس مهربان – فیزیک مهندس یحیوی – زبان فارسی دکتر سبحانی – شیمی  استاد رادمان مهر و …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری DVD کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را بارویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.

در همین راستا وظیفه خطیر اجرای طرح آموزش ضمن خدمت توانمند سازی دبیران سال چهارم شهر تهران ،از بین تمامی مؤسسه های آموزشی کنکوری به ونوس سپرده شد .که این امر به خوبی نشان می دهد که کادر آموزشی و اساتید مؤسسه ونوس در بالاترین سطح ممکن آموزشی کشور قرار دارند. علاوه بر طرح توانمند سازی دبیران تهران همایش های جمع بندی و آمادگی برای آزمون سراسری از طرف آموزش و پرورش به مؤسسه ونوس سپرده شد و در غالب این طرح تعداد بسیاری از دانش آموزان سال چهارم شهر تهران در همایش های جمع بندی آمادگی آزمون سراسری که توسط کادر علمی و اساتید ونوس برگزار شد ، شرکت کردند . و به لطف خدا میزان رضایت مندی در بالاترین سطح ممکن بود و شاهد نتایج درخشان دانش آموزان در آزمون سراسری بودیم .

 

امید است تمامی زحمات همکاران و اساتید مؤسسه ونوس بتواند قدم کوچکی را در راستای ارتقای دانش آموزان دوره متوسطه نظام آموزشی جدید کشور ،بردارد.

 

اگر قصد خرید پکیج های ونوس را دارید حتما موارد زیر را در نظر بگیرید. به شما کمک می کنیم تا بهترین محصولات را متناسب با سطح تحصیلی خود از ونوس تهیه کنید.

می توانید برای اطلاعات بیشتر  با پرسابقه ترین مشاوره ونوس دکتر نریمانی تماس بفرمایید :

09120280401 و 09132165439

 

اگر شما هم به دنبال بیمه کردن موفقیت تحصیلی خود هستید بدانید که فرصت سعی و خطا ندارید ، موسسه ونوس می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

>>>> موسسه ونوس <<<<

>>>> دفتر مشاوره و فروش محصولات <<<<

021-66914066

09120280401

09132165439

****فروش آنلاین محصولات ونوس در تنها سایت به روز موسسه ونوس****

آخرین ویرایش در سه شنبه, 04 آبان 1395 ساعت 12:06

نظر دادن

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید

Top