موسسه ونوس سنجش یک  ارائه  دهنده  دی وی دی های  آموزشی کنکور و دبیرستان

استاد حمیدرضا اکرمی

28 شهریور 1395 نویسنده مطلب 

بزرگترین مدرس دین و زندگی کشور

استاد حمید رضا اکرمی متولد۱۳۴۸
دارای تحصیلات حوزه ای در قم و تهران و محقق تفسیر در مصباح الهدی مشهد به مدت۲سال
دارای۱۶سال سابقه تدریس حرفه ای دین و زندگی و معارف در برترین آموزشگاه های تهران
دارای۴عنوان تألیف در زمینه معارف و دین و زندگی ، دارای دکترای افتخاری از انجمن مولفان
اولین مولف کتاب جیبی معارف در ایران ، تنها پدید آورنده کتابهای مصور معارف در ایران
اولین مولف کتابهای قرآن همراه لوح فشرده آیات و اولین مبدع روش سیم کشی اطلاعات در ایران
تدریس همراه با قصه و تصویرهای ذهنی بدون حفظ کردن

استاد حمیدرضا اکرمی متولد ۴ آبان ماه سال ۱۳۴۸ می باشد. وی از سال ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۲ دوره کارشناسی خود را در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه امیر کبیر گذرانده است. به گفته خود او این همه آنچه که وی می خواست نبود. وی به خاطر علاقه شدیدی که به علوم عرفانی، روانشناسی و قرآنی داشت از سال ۱۳۷۰ به سمت سخنرانی های مذهبی و تحقیق در مورد مسائل عرفانی-روانشناسی کشیده شده و برای بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه در کلاس های تفسیر قرآن به صورت آزاد شرکت می کرد.هم چنین برای افزایش دانسته هایش وارد حوزه شده و به مدت ۱ سال و ۱۰ ماه از حضور اساتید حوزه و دانشگاه بهره بسیار برده است.
کم کم انگیزه تدریس در وی به وجود آمده و از سال ۱۳۷۶ شروع به تدریس درس معارف دوره متوسطه کرد. اما پیش از آن به تاسیس آموزشگاه زبان آیین روشن اقدام کرد و هم زمان با آموزش زبان، کنکور مترجمی زبان نیز در این موسسه تدریس می شد.
انگیزه تحقیق در این علوم به قدری بود که او در سال ۱۳۷۸ شروع به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد علوم ادیان و عرفان در دانشگاه پیام نور کرده و موفق به تکمیل تحصیلات خود در این زمینه شد.
از آغاز تدریس تا به امروز موفق به تالیف بیش از ۴۰ کتاب آموزشی در زمینه معارف ، آموزش و مشاوره شد و در بسیاری از مدارس و آموزشگاه های بنام تهران به عنوان مدرس معارف کنکور فعالیت داشته است از جمله دبیرستان های خرد، روشنگران، علامه طباطبایی، فرهنگ ۱۰ ، فرهنگ ۱۳، فائزون، صیانت، هنرستان های سوره، روشنگر ، آموزشگاه های هدف ، پرستو ، خوارزمی، علوی، نهال دانش ، توفیقیان و …
وی در سال ۱۳۹۰ به علت تالیفات منحصر به فرد خود از سوی انجمن مولفان ، موفق به اخذ دکترای افتخاری شد.
او به مدت ۲ سال سرگروه گروه آموزشی کانون قلم چی بوده و به عنوان طراح سوالات آزمون های کانون فعالیت داشته است. هم چنین به مدت ۱ سال طراح سوالات معارف آزمون های مبتکران بود.
ایشان از سال ۱۳۹۲ جزو گروه آموزشی ونوس می باشد که به عنوان دبیر معارف در این موسسه فعالیت می کند و توانسته است چندین سی دی آموزشی در حوزه درس معارف را ارائه کند که این مسئله مسبب این شد تا در همین سال به عنوان دبیر منتخب موسسه ونوس معرفی شود.
هم چنین وی ۲۳ برنامه آموزشی در شبکه های مختلف صدا و سیما داشته و موفق به برگزاری همایش های جمع بندی معارف کنکور در ۱۲ سال متوالی در شهر های تهران، رشت، اهواز،اراک ، قزوین و رباط کریم شد.
وی در سال ۱۳۸۲ مبتکر روش مطالعه سیم کشی اطلاعات می باشد. هم چنین مبتکر :
– اولین سی دی آموزشی قرآن همراه با کتاب آیات برای درس معارف.
– اولین کتاب جیبی معارف در ایران.
– اولین کتاب مصور معارف در ایران همراه با تصاویر گویا برای آسان سازی تست ها.(انتشارات مبتکران)
بزرگترین افتخارات کسب شده وی داشتن ۹ رتبه ۱ کنکور ، ۵ رتبه ۲ و تعداد بسیاری رتبه تک رقمی و دو رقمی در رشته های مختلف از مدارس مختلف می باشد که موفق به کسب نمره بالای ۹۰ درصد در درس معارف کنکور شدند.
لازم به ذکر است که طی نظرخواهی های انجام شده از سوی دانش آموزان، آقای حمیدرضا اکرمی طی ۳ سال متوالی به عنوان بهترین مدرس معارف کنکور انتخاب شدند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید

Top